Preskočiť na obsah
B2M energo

Odborné a poradenské služby

B2M energo s. r. o.

Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Sídlo
Levice
Od roku
2015
IČO
48 219 207

B2M energo

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Vojenská 2544/72, 934 01 Levice
Na trhu od
29. júla 2015
IČO
48 219 207
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Firma v číslach

11
rokov na trhu
2015
rok vzniku
22
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte B2M energo

B2M energo, s. r. o. sídli na adrese Vojenská 2544/72, 934 01 Levice. Zapísaná je od 29. júla 2015 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet činnosti tvorí 22 položiek, napríklad projektovanie technického, technologického a energetického vybavenia stavieb, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení a výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií.

Základné údaje

Obchodné meno
B2M energo, s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
48 219 207
DIČ
2120103469
Dátum vzniku
29. júla 2015
Sídlo
Vojenská 2544/72, 934 01 Levice
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 39232/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa B2M energo zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 22 položiek.

  • Projektovanie technického, technologického a energetického vybavenia stavieb - elektrotechnické zariadenia

  • Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení

  • Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie

  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie stabilných a polostabilných hasiacich zariadení

Zobraziť všetkých 22 položiek predmetu činnosti
  • Projektovanie technického, technologického a energetického vybavenia stavieb - elektrotechnické zariadenia
  • Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie
  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie stabilných a polostabilných hasiacich zariadení
  • Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
  • Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Finančný leasing
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli B2M energo, s. r. o.?

Sídlo je na adrese Vojenská 2544/72, 934 01 Levice.

Čím sa B2M energo, s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: projektovanie technického, technologického a energetického vybavenia stavieb; projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.

Aké je IČO – B2M energo, s. r. o.?

IČO je 48 219 207, DIČ 2120103469.

Kedy vznikla B2M energo, s. r. o.?

Vznik: 29. júla 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Vojenská 2544/72 934 01 Levice

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre B2M energo, s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese b2m-energo.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.